Hakkımızda

Aplus Davet ve Organizasyon ekibi olarak, 15 yıllık deneyimimizi amatör bir çalışma ruhu ve profesyonel bir düşünce ile harmanlayıp, özel günlerinizi daha canlı, daha şık, daha göz alıcı ve daha akılda kalıcı kılarak ilk aklınıza gelen çözüm ortağınız olmayı hedefliyoruz. Kişisel ve kurumsal müşteri portföyü her geçen gün genişleyen firmamızın en öncelikli prensibi yüksek kaliteyi ve sınırsız bir organizasyon anlayışını sizlere sunmaktır.

Aplus Davet ve Organizasyon, tüm konularda istediğiniz imkanları yaratmanıza yardımcı olacak geniş yelpazesi ile, kendini sürekli yenileyen, büyüyen ve en önemlisi sizin düşlerinizdeki mükemmeli yakalamaya çalışan bir hizmet anlayışına sahiptir. Organizasyon çalışmalarımızda görev alacak tüm takım arkadaşlarımız hayal gücü, bilgi ve tecrübede siz değerli müşterilerimizi temsil edecek profesyonelliğe sahiptir.

Bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaşamanız için, sizleri Aplus Davet ve Organizasyon dünyasında keyifli bir yolculuğa bekliyoruz.  Aslı Adar Kubilay
Anne ve babasının acar kızı olarak büyümüştür. Her zaman hızlı düşünen ve kafasına koyduğunu yapan azimli insanlardan biridir. Lise yıllarından beri tamamen ticarete calışan aklı ile arkadaşlarının hafızasında yer etmiştir. Birbirinden şahane, biri esmer diğeri sarışın, hayatının en güzel iki rengi olan Alara ve Elif’in biricik annesidir. Yıllardır bu işi yapmasına rağmen her yeni organizasyonda aynı heyecanı koruyabilen Aslı, her yere, gitmesi gerekenden en az bir saat erken varması ile nam salmıştır. Gelin ve damatları daha ilk görüşmede enerjisi ile şaşkına çevirir ve bundan sonraki hayatlarında onların en akılda kalan arkadaşlarından biri olur. Kendisi kayınvalideler ile en iyi anlaşan insan ödülüne sahiptir. İşinde her zaman titiz olan Aslı, boş zamanlarını yeni ve daha güzel ne yapabilirim diye düşünerek doldurur. Kendisi 105 yaşına dek yaptığı işi sürdürmek isteyecek kadar işini seven bir işkoliktir.